keyboard_arrow_leftAlle producten
Het filterelement Actiefkool 10″ past in een standaard filterhouder 10″ 3-deling. Dit filterelement doorlaat 10″ micron.
Dit filterelement is een medium dat gebruikt wordt voor het verwijderen van organische opgeloste vervuilers zoals detergenten, oplosbare kleurstoffen, chloor, vieze smaken en kleuren. Na verloop van tijd verliest het filter zijn capaciteit. Het is dus belangrijk om af en toe de waterkwaliteit aan de uitgang te testen. Het is van belang het filter tijdig te vervangen.
Het filter wordt gebruikt in filtratiesystemen voor het verwijderen van ongewenste geuren, kleurstoffen (organische materialen) en chloor of ozon van gedesinfecteerd water. Het is noodzakelijk om regelmatig de filter te vervangen (gemiddelde levensduur: 12 maanden). Afhankelijk van de vervuiling van het water.
Voor een optimale behandeling van regenwater: